top of page

מספרים עלי

אני חושבת שהגעתי ליפעת בפעם הראשונה לפני כעשור, בת 28 עם שכמות תפוסות (היה חורף וקר) ואני גם זוכרת את התחושה שהייתה לי כשיצאתי, נפלאה. כי יפעת היא אדם שפוגש אדם ולא מטפלת שפוגשת ברך או גב או חלק אחר בגוף...
במרוצת השנים אני שבה וחוזרת ליפעת היות שאני סובלת מכאבים בברכיים, גב וכד'... יפעת תמיד יודעת לאבחן ולתת הסברים מנומקים ומפורטים לכל השאלות שלי (והן רבות) על איך עובד גוף האדם ומדוע הדבר קורה, אולי התאמנתי לא נכון וכן דרך מניעה או עבודה על האיזור בבית.
ממליצה בחום זה יהיה בלשון המעטה.
בהערכה רבה,
דנה

שמחה להביע את דעתי על יפעת מהכרות עמוקה . יפעת מצוינת הן בידע מעמיק והן ביכולת לשקם את הגוף בצורה מקצועית לעילא ועילא. כל זאת עם רגישות, אמפתיה ומאור פנים . יפעת הוכיחה במשך הכרותי איתה יכולת של למידה יסודית להעמקת ההבנה שלה בגוף האדם . בכך היא מצליחה לפענח את יסוד הבעיות הדורשות שיקום. הטיפול אצלה מסתיים בהרגשה של "בריאה מחודשת של הגוף". גם " שיעורי התנועה והליבה" שהיא מעבירה מוכיחים את הידע היסודי שלה בגוף האדם וצרכיו. וכל זאת מלווה בדמיון עשיר שמוביל להנאה. לסיום, כל הידע העמוק שלה מוצג בהרצאות מאירות העיניים, הגורמות למאזין להחכים ולהבין איך אנו פועלים . מאחלת בהצלחה ליפעת ומכאן גם לנו.
שרה כהן

כרגיל היה שיעור מדהים
את אלופה .
הכי חשוב את מאוד מאוד עוזרת לי חל שפור מדהים בגב תחתון שלי וגם מאוד עוזר לי כתף השמאלית.
אשרי שזכיתי בך

ברצוני להודות על הזכות שנפלה בחלקי להתעמל אצלך. מודה לך על הערות לתיקון. באופן כללי אני במשך החיים עברתי בחלק העליון של הגוף 4 ניתוחים. ניתוחים קשים שהשאירו בי מגבלות מסוימות.נוסף לזה עברתי פריצת דיסק רצינית.אני לא מוותרת לעצמי והערות שלך לשיפור התנועות עוזרות לי מאד.תודה לך על הכל.אין עליך.....עלי והצליחי.

יפעת מקסימה.רציתי לידע אותך,מאז שבעלי משתתף בשיעורים שלך הוא התישר מעט.אמנם זה לא קיצוני אבל אני מרגישה שינוי.יש לו בעיות קשות בעמוד השדרה, מותני והצוארי.הוא גם מרגיש שנוי.המון תודה ואהבה.

יפעת,אני פשוט נרגשת מהטיפול הכל כך מדויק למצבי, השכמה פשוט יותר משוחררת, ואני חושבת שגם התנועה יותר משופרת.
נפלא!

ממצב של חוסר ודאות ותזוזה עם המלצות לניתוחים כאלה ואחרים לשיקום שמאפשר לי להתנהל ולחיות.
מצאתי ביפעת כל מה שהייתי צריך ועוד הרבה מעבר!
במבט לאחור על איפה הייתי ואיפה אני היום אני פשוט חייב לה את חיי

יפעת היא מטפלת בנשמה, היא מאמינה בכוחות האישיים של המטופלים וביכולתם לעזור לרפא את עצמם. והאמונה הזו עוברת למטופלים שלה. האופטימיות והרצון לעזור ולטפל משפיעים על ההצלחה בטיפול. לי היא עזרה מאד.
ממליצה מכל הלב

הפכת להיות הגורו של המשפחה שלנו😇
עכשיו בעלי בתור.

לאחר השיחה איתך הקשבתי להקלטה על שרירי הליבה.כרגיל הרצאה מרתקת.ונתנה לי תמונה מאד ברורה על הכל ובפרט על הסרעפת.
תודה לך על הכל וכיף לראות איך כולם מודים לך.
עלי והצליחי בשליחות שלך לדאוג לבריאות של הגיל המבוגר שאותו את ממלאה באהבה רבה.
שבת שלום והרבה בריאות.

את פשוט תופעת טבע נדירה.אני לא מתארת לעצמי את התקופה הקשה הזאת בלעדייך.רק בריאות לך ומשפחה

מברך אותך כל יום מחדש .תודה רבה הצלת אותי

bottom of page